Propozycja dołączenia do redakcji - gry komputerowe (Szymon Szogun Rogowski)

Tematy związane z zakładanie i organizacją klubu.
Awatar użytkownika
Bartas
Kapitan

Re: Propozycja dołączenia do redakcji - gry komputerowe (Szymon Szogun Rogowski)

Post autor: Bartas » 05 cze 2018, 11:09

Dla mnie gitara.
Awatar użytkownika
Wookie
Pierwszy Oficer

Re: Propozycja dołączenia do redakcji - gry komputerowe (Szymon Szogun Rogowski)

Post autor: Wookie » 05 cze 2018, 13:18

Śmiecho zajmiesz się kwestią konta na Wordpresie dla Szoguna?

EDIT: Jaby co możesz się bezpośrednio z nim kontaktować w tej sprawie. Namiary masz na naszym fanpage'u jakby co w skrzynce odbiorczej.
Awatar użytkownika
Bartas
Kapitan

Post autor: Bartas » 05 cze 2018, 14:52

Znaczy odpisał? Mógłby w sumie wbić na forum i pogadać ;)
Awatar użytkownika
Wookie
Pierwszy Oficer

Post autor: Wookie » 05 cze 2018, 15:06

Tak dogadane, o forum też mu napisałem.
Awatar użytkownika
Smiecho
Główny Mechanik

Post autor: Smiecho » 05 cze 2018, 15:34

Wieczorem sprawdzę WP. Muszę się upewnić, że uprawnienia będą dobre, a będę przy kompie po 20:00 dopiero.
Awatar użytkownika
Bartas
Kapitan

Post autor: Bartas » 05 cze 2018, 15:41

A co napisał?
Awatar użytkownika
Smiecho
Główny Mechanik

Post autor: Smiecho » 05 cze 2018, 18:13

Napisał:
Szogun pisze:Z CMS zaznajomiony nie jestem, ale to chyba nie problem. Szybko załapię jak to działa 🙂
(...)
Co prawda montuję film i moje reakcje nadal mogą być spowolnione, ale przynajmniej w ogóle mogę rozmawiać. Rozumiem, że skoro rozmawiamy o tym temacie to reszta załogi nie ma nic przeciwko nowemu załogantowi?
Wookie pisze:Tak, przegadaliśmy sprawę i wszyscy są za 🙂
Szogun pisze:To jeszcze tylko pytanie. Nie ukrywam, że chciałby by było to przede wszystkim hobby. Są jakieś terminy, w których trzeba zmieścić się z tekstem? Czy każdy pisze jak ma czas?
Wookiee pisze:Wszyscy dokładnie w ten sposób do tego podchodzimy. Każdy pisze kiedy chce i ile chce. Nie mamy żadnych terminów raczej nałożonych. Chyba, że piszemy jakiś wspólny tekst, to wtedy staramy się jakiś termin narzucić, ale na zasadzie kto chce, dopisuje się do tekstu do danego dnia, bo później idzie już publikacja.
Szogun pisze:Super! To kiedy mogę przywitać się z załogą?
Wookie pisze:W zasadzie to kiedy chcesz - mamy założone forum http://forum.pifko.org, tam dyskutujemy nad wszelkimi sprawami. Tak trochę staroświeckie, ale wątki nie giną i jest to do ogarnięcia lepiej niż sam fb. Śmiecho (Paweł Śmiechowski) nasz szef od technikaliów założy Ci konto na stronce. Pewnie się do ciebie odezwie w tej sprawie.
No i założyłem mu konto w Wordpressie. Login: Szogun. Dostał namiary mailem i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

PS. Ma też konto na naszym forum. :) Aktywowane przed momentem.
Awatar użytkownika
Smiecho
Główny Mechanik

Post autor: Smiecho » 20 cze 2018, 18:48

Dzisiejsza wymiana zdań:
Szogun pisze:Hej. Wybacz, że się nie odzywałem ale ilosć zajęć mnie trochę przytłoczyła
Obecnie jestem w trakcie opracowania prelekcji o Elite oraz o Star Citizen na Polcon. W sumie po evencie będzie to można opublikować w formie tekstowej na stronie
Śmiecho pisze:Hej. Jak mówiliśmy: musu nie ma. Aczkolwiek trzymamy za słowo, że po Polconie coś się pojawi. 😉
Szogun pisze:Staram się to obecnie napisać by potem można od razu to wykorzystać bez większych przeróbek 🙂
ODPOWIEDZ